ברוכים הבאים!

אנחנו סקינט קריאייטיב, סטודיו מקומי לפיתוח וייצור מוצרים לעסקים.
אנחנו אוהבים ללמוד, מעריכים איכות ומאמינים ביצירה.

היי, אנחנו קרן ותומר,
בני זוג עם תשוקה ליצירה, עיצוב ואופנה. אנחנו שואבים השראה מ׳העולם הישן׳ כשעוד היו מייצרים משהו כדי שהוא ישאר לאורך זמן.
אנו מאמינים שכל מוצר סופי טוב נוצר משיתוף פעולה נכון ונרגשים לשמוע על הפרויקט שלכם.

לפני שמונה שנים הקמנו את העסק הראשון שלנו יחד Skint & Minted , מותג סטריטוור תל אביבי לבגדי גברים בייצור מקומי עם הקפדה על איכות החומר, הגזרה ושילוב עבודות יד על הפריטים השונים. משם הדרך היתה קצרה לחלוק את הכלים והידע שצברנו, עם בעלי עסקים שונים שחיפשו מוצר ברמה גבוהה, שונה וללא פשרות לצוות או לקולקציה שלהם.

בסקינט אנו מאגדים את כל שירותי הייצור והפיתוח השונים למגוון עסקים ומעצבים תחת קורת גג אחת, מעיצוב וייצור קולקציות ועד מוצרי מדף בתקציבים שונים. אנו מלווים את תהליך הייצור החל משלב הרעיון, בחירת החומר, גיזרה, גזירה ותפירה, דפוסים שונים, רקמות, שטיפות ותוויות. הכול תחת קפדה על לוחות זמנים מדוייקים, הקפדה על הפרטים ובקרת איכות גבוהה. יש לנו נסיון בפיתוח וייצור לתחומים שונים כמו, מעצבי אופנה, ברים, מסעדות, הייטק, מלונות, ועוד…

אחד העקרונות שלנו בסקינט הוא להיות נגישים גם למעצבים/עסקים קטנים, ומציעים רכישה של מוצרים ייעודיים באיכות גבוהה ובכמויות קטנות. בקטגורית המוצרים במלאי תוכלו למצוא חולצות, כובעים, מסכות, תיקים וסינרים, לגברים ונשים בצבעים מגוונים שמתחדשים כל עונה.

חרטנו על דגלנו חדשנות ומקוריות בכל הקשור לעיצוב וייצור לעולם העסקי. באנו לשנות את התפיסה שבגדי עבודה צריכים להעביר רק מסר מבלי להתחשב באיכות שלהם. אנו משלבים את עולם האופנה והטכנולוגיה עם עולם הביגוד לעסקים, ובאים לתת ביטוי שונה וייחודי תוך כדי התחשבות בצרכים הספציפים בתחום הפעילות של כל עסק ולספק מוצר פונקציונלי, איכותי וייחודי בייצור מקומי ללא פשרות.

Open chat
Whatsapp
היי, אני כאן לכל שאלה